Sklep z zabawkami dla dzieci oraz wyłączny dystrybutor lalek hiszpańskich Munecas Guca – O nas

Najpierw założyliśmy sklep z zabawkami dla dzieci i niemowląt agallo-kids, a potem pojechaliśmy do Norymbergi i zobaczyliśmy przepiękne lalki hiszpańskie Munecas Guca. Po powrocie wiedzieliśmy, że chcemy je sprzedawać w Polsce. Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Munecas Guca w Polsce i chętnie współpracujemy ze sklepami dziecięcymi.

A w sklepie internetowym oferujemy zabawki edukacyjne i interaktywne dla 2 i 3-latków. Mamy także zabawki dla dzieci uczących się samodzielnego chodzenia i
jeżdżenia rowerkiem. W naszej ofercie znajdziesz pchacze, jeździki i rowerki które pomagają nauczyć dzieci wyprostowanej postawy i samodzielnego chodzenia.

Jeśli szukasz interaktywnych zabawek edukacyjnych, które rozwijają nabyte już zdolności i ułatwiają naukę nowych to zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy świetne gry dla dzieci zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych pociech. Mamy szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla 2 i 3 latków. Wśród nich są uwielbiane przez maluchy edukacyjne zabawki interaktywne, takie jak popularne misie przytulanki, postacie z bajek, a także gwarantujące godziny świetnej zabawy drewniane klocki.

Oprócz zabawek w naszym sklepie znajdziesz również wyposażenie pokoju dla dziecka i zabawki do łóżeczka. Mamy maty edukacyjne, pojemniki na zabawki, lampy i dywany. Najciekawsze są dywany hiszpańskie do prania w pralce.

Agallo-kids to sklep z zabawkami dla dzieci, w którym znajdziesz bezpieczne i sprawdzone zabawki edukacyjne rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne już od najmłodszych lat.

Dlaczego prowadzę sklep z zabawkami i wyposażeniem dla dzieci?

Sama jestem rodzicem i wielu produktów dostępnych w moim sklepie używam samodzielnie a właściwie robią to moje dzieci, wybieram tylko te które są sprawdzone i mogę je polecić innym mamom.
Wszystkie produkty są całkowicie bezpieczne dla dzieci, produkowane przez znane na całym świecie firmy wyspecjalizowane w produkcji zabawek interaktywnych i edukacyjnych dla niemowląt. Są wykonane z bezpiecznych materiałów, nie mają ostrych krawędzi, nie można ich połknąć. Sklep internetowy Agallo-kids powstał z myślą o świadomych rodzicach. Większość dostępnych w moim sklepie akcesoriów i zabawek testowałam najpierw na własnych maluchach. Tylko te produkty które się sprawdziły zostają dodane później do sklepu. Sprzedaję wyłącznie produkty posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty. Pochodzą od renomowanych firm zagranicznych oraz od najlepszych polskich producentów po to by mieć pewność, że to co oferuję jest najwyższej jakości, bo nasze dzieci zasługują na to co najlepsze.