Sklep z zabawkami – Dostawa i płatność

Sklep z zabawkami agallo-kids dokłada wszelkich starań aby wysyłki były dostarczane w jak najkrótszym czasie, zakupione przedmioty pakujemy dokładnie i zabezpieczamy folią bąbelkową żeby nie uszkodziły się w trakcie transportu. Dzięki temu możesz liczyć na to, że zakupione zabawki dotrą do Ciebie ekspresowo i w całości, u nas bezpiecznie i bezstresowo możesz kupić lampę do pokoju dziecięcego i karuzelę do łóżeczka.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Cena przesyłki wynosi 14 zł przy przedpłacie przelewem zwykłym i elektronicznym poprzez system Przelewy24.
Cena wysyłki wynosi 19 zł przy płatności za pobraniem.

Od momentu zaksięgowania pieniędzy przygotowanie paczki oraz dostawa zajmują łącznie od 3 do 5 dni roboczych. Gdy przesyłka będzie gotowa do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu dostawa paczki trwa od 1 do 3 dni roboczych.

Szybkie płatności

Wybierając tą formę płatności system automatycznie przeniesie Państwa na stronę właściwego banku, wpłata zostanie w kilka sekund zaksięgowana na naszym koncie, a zamówienie przekazanie do realizacji. Wybranie tej opcji płatności zapewnia szybszą realizację zamówienia. Sklep Agallo współpracuje z systemem przelewy24. Natychmiastowe przekazanie informacji o wpłacie do sklepu skraca czas realizacji zamówienia. Przelewy24 gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i poufność danych.

Przelew zwykły

Płatność na poniższy rachunek bankowy po złożeniu zamówienia. W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać numer zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana, gdy pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie.

W tytule przelewu proszę wpisać numer zamówienia.

Agallo
Numer konta: 64 1140 2004 0000 3002 7467 3626
Tytuł przelewu: numer zamówienia
Nazwa banku odbiorcy przelewu: mBank

Za pobraniem

Płatność gotówką kurierowi w chwili odbioru przesyłki na terenie Polski.